Texas Instruments
Producto No:
LMP8645HVMK/NOPB
Fabricante:
Paquete:
SOT-23-THIN
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC CURR SENSE 1CIRC SOT23-THIN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.439
$3.439
10
$3.08465
$30.8465
25
$2.9165
$72.9125
100
$2.527665
$252.7665
250
$2.398066
$599.5165
500
$2.151788
$1075.894
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 12 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 860 kHz |
| Slew Rate | 0.6V/µs |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 2.2mA |
| Current - Input Bias | 13 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-THIN |
| Voltage - Input Offset | 1.7 mV |
| Series | - |
| Package / Case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Current Sense |
| Current - Output / Channel | 5 mA |
| Base Product Number | LMP8645 |