Texas Instruments
Producto No:
LMV228UR/NOPB
Fabricante:
Paquete:
4-DSBGA
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC RF DETECT 450MHZ-2GHZ 4DSBGA
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 8 mA |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 4-DSBGA |
| Series | - |
| Accuracy | ±1dB |
| Package / Case | 4-XFBGA, DSBGA |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Frequency | 450MHz ~ 2GHz |
| Input Range | -15dBm ~ 15dBm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| RF Type | Cellular, CDMA, CDMA2000, EDGE, GSM, GPRS, TDMA, W-CDMA |
| Base Product Number | LMV228 |