LMV321M7X/NOPB
Texas Instruments
Producto No:
LMV321M7X/NOPB
Fabricante:
Texas Instruments
Paquete:
SC-70-5
Descripción:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5
En stock : 16281
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Voltage - Supply Span (Max) 5.5 V
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output Type Rail-to-Rail
Slew Rate 1V/µs
Gain Bandwidth Product 1 MHz
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 130µA
Current - Input Bias 15 nA
Product Status Active
Supplier Device Package SC-70-5
Voltage - Input Offset 1.7 mV
Series -
Package / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Voltage - Supply Span (Min) 2.7 V