Texas Instruments
Producto No:
LMV821M7/NOPB
Fabricante:
Paquete:
SC-70-5
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SC70-5
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.52
$1.52
10
$1.36135
$13.6135
25
$1.2844
$32.11
100
$1.094305
$109.4305
250
$1.02752
$256.88
500
$0.89908
$449.54
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 2V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 5.6 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 300µA |
| Current - Input Bias | 100 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SC-70-5 |
| Voltage - Input Offset | 3.5 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 45 mA |
| Base Product Number | LMV821 |