LMZ14203EVAL/NOPB
Texas Instruments
Producto No:
LMZ14203EVAL/NOPB
Fabricante:
Texas Instruments
Descripción:
BOARD EVAL PWR MODULE LMZ14203
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Main Purpose DC/DC, Step Down
Current - Output 3A
Product Status Active
Series SIMPLE SWITCHER®
Regulator Topology Buck
Frequency - Switching Up to 1MHz
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 3.3V
Board Type Fully Populated
Outputs and Type 1, Non-Isolated
Mfr Texas Instruments
Utilized IC / Part LMZ14203
Package Box
Voltage - Input 6V ~ 42V