STMicroelectronics
Producto No:
LNBH23LQTR
Fabricante:
Paquete:
32-QFN (5x5)
Lote:
-
Descripción:
IC REG CONV SAT TV 1OUT 32QFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.774
$2.774
10
$2.49565
$24.9565
25
$2.3541
$58.8525
100
$2.005735
$200.5735
250
$1.88328
$470.82
500
$1.647889
$823.9445
1000
$1.365388
$1365.388
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 0°C ~ 85°C |
| Applications | Converter, Analog and Digital Satellite STB Receivers/SatTV |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | - |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Output | 13.4V, 18.4V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 8V ~ 15V |
| Base Product Number | LNBH23 |