LPS1100H4R70JB
Vishay Sfernice
Producto No:
LPS1100H4R70JB
Fabricante:
Vishay Sfernice
Descripción:
RES CHAS MNT 4.7 OHM 5% 1100W
En stock : 23
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 1.055" (26.80mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 2.362" L x 2.244" W (60.00mm x 57.00mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 4.7 Ohms
Series LPS 1100
Power (Watts) 1100W