LPSA800H1R00KB
Vishay Sfernice
Producto No:
LPSA800H1R00KB
Fabricante:
Vishay Sfernice
Descripción:
LPSA 800 H 1U 10% BO15
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 1.055" (26.80mm)
Tolerance ±10%
Size / Dimension 2.362" L x 2.244" W (60.00mm x 57.00mm)
Temperature Coefficient ±500ppm/°C
Product Status Active
Mounting Feature Screw Holes
Resistance 1 Ohms
Series LPSA 800
Power (Watts) 800W