Hogar / Fixed Inductors / LSDND3030KKT2R2MM
minImg
LSDND3030KKT2R2MM
Taiyo Yuden
Producto No:
LSDND3030KKT2R2MM
Fabricante:
Taiyo Yuden
Descripción:
FIXED IND 2.2UH 1.9A 144MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.5A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.9 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 144mOhm Max
Inductance 2.2 µH