LSMCC160808T280NGR
Taiyo Yuden
Producto No:
LSMCC160808T280NGR
Descripción:
FERRITE BEAD 28 OHM 0603 1LN
En stock : 1986
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 6mOhm
Impedance @ Frequency 28 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.039" (1.00mm)
Series LSMC
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 6A