LSMCC201208T250NG
Taiyo Yuden
Producto No:
LSMCC201208T250NG
Descripción:
FERRITE BEAD 25 OHM 0805 1LN
En stock : 6810
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 4mOhm
Impedance @ Frequency 25 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.041" (1.05mm)
Series LSMC
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 6A