Hogar / Fixed Inductors / LSQBA321818T2R2M
minImg
LSQBA321818T2R2M
Taiyo Yuden
Producto No:
LSQBA321818T2R2M
Descripción:
FIXED IND 2.2UH 775MA 0.09OHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 775 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 90mOhm
Inductance 2.2 µH
Package / Case 1207 (3218 Metric)
Frequency - Self Resonant 68MHz