Hogar / Fixed Inductors / LSQNA201212T220M
minImg
LSQNA201212T220M
Taiyo Yuden
Producto No:
LSQNA201212T220M
Descripción:
FIXED IND 22UH 280MA 1.7 OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 135mA
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.057" (1.45mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 280 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.7Ohm Max
Inductance 22 µH
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Frequency - Self Resonant 16MHz