Hogar / Fixed Inductors / LSQPA322525T101MR
minImg
LSQPA322525T101MR
Taiyo Yuden
Producto No:
LSQPA322525T101MR
Paquete:
1210
Descripción:
FIXED IND 100UH 340MA 1.82OHM SM
En stock : 1290
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 270mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.106" (2.70mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 340 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.82Ohm Max
Inductance 100 µH
Series LSQP
Type Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 6MHz