Hogar / Fixed Inductors / LSQPA322525T102MR
minImg
LSQPA322525T102MR
Taiyo Yuden
Producto No:
LSQPA322525T102MR
Fabricante:
Taiyo Yuden
Paquete:
1210
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
FIXED IND 1MH 100MA 16.9 OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 100mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.106" (2.70mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 100 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings -
DC Resistance (DCR) 16.9Ohm Max
Inductance 1 mH
Series LSQP
Type Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 1.6MHz