Hogar / Fixed Inductors / LSQPA322525T470KR
minImg
LSQPA322525T470KR
Taiyo Yuden
Producto No:
LSQPA322525T470KR
Paquete:
1210
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
FIXED IND 47UH 480MA 871MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 390mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.106" (2.70mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 480 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings -
DC Resistance (DCR) 871mOhm Max
Inductance 47 µH
Series LSQP
Type Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 10MHz