Hogar / Fixed Inductors / LSQPA322525T680MR
minImg
LSQPA322525T680MR
Taiyo Yuden
Producto No:
LSQPA322525T680MR
Descripción:
FIXED IND 68UH 410MA 1.3 OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 320mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.106" (2.70mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 410 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.3Ohm Max
Inductance 68 µH
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 8MHz