Hogar / Fixed Inductors / LSRNJ10145GL221MNY
minImg
LSRNJ10145GL221MNY
Taiyo Yuden
Producto No:
LSRNJ10145GL221MNY
Descripción:
FIXED IND 220UH 780MA 582MOHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 910mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.191" (4.85mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 780 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 582mOhm Max
Inductance 220 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 4.2MHz