Hogar / Fixed Inductors / LSRNJ10155GL220MNY
minImg
LSRNJ10155GL220MNY
Taiyo Yuden
Producto No:
LSRNJ10155GL220MNY
Descripción:
FIXED IND 22UH 3.12A 45.6MOHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.37A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.230" (5.85mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.12 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 45.6mOhm Max
Inductance 22 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 11.3MHz