Hogar / Fixed Inductors / LSXBD3030QKT2R2M
minImg
LSXBD3030QKT2R2M
Taiyo Yuden
Producto No:
LSXBD3030QKT2R2M
Descripción:
FIXED IND 2.2UH 1.5A 72 MOHM SMD
En stock : 3970
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 1.48A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 60mOhm
Inductance 2.2 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 64MHz