LTC455HU-TR
Transko Electronics, Inc.
Producto No:
LTC455HU-TR
Descripción:
455KHZ, 3.0KHZ MIN. @ 6DB
Guía del usuario
Insertion Loss 5dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.276" W (6.00mm x 7.00mm)
Height (Max) 0.165" (4.20mm)
Product Status Active
Series LTC455
Package / Case 3-SMD, J-Lead
Bandwidth 6 kHz
Mfr Transko Electronics, Inc.
Frequency 455kHz Center
Filter Type AM
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 2kOhm