LTF4022T-5R6N-D
TDK Corporation
Producto No:
LTF4022T-5R6N-D
Fabricante:
TDK Corporation
Descripción:
FIXED IND 5.6UH 1.6A 110MOHM SMD
En stock : 447
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 1.2A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 110mOhm Max
Inductance 5.6 µH