LTH5MM12VFR4500
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
LTH5MM12VFR4500
Paquete:
T-1 3/4 (5mm)
Descripción:
LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H
En stock : 704
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Wavelength - Dominant 522nm
Configuration Standard
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 16°
Color Green
Current - Test 10mA
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Millicandela Rating 6500mcd
Product Status Active
Height (Max) 9.95mm
Supplier Device Package T-1 3/4 (5mm)
Lens Style Round with Domed Top
Series LTH5MM12V
Package / Case Radial
Mfr Visual Communications Company - VCC
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 12V
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak 522nm
Package Bulk
Lens Size 5mm, T-1 3/4