LWK105C6224MPHF
Taiyo Yuden
Producto No:
LWK105C6224MPHF
Descripción:
CAP CER 0.22UF 10V X6S 0204
En stock : 10000
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications Automotive, Bypass, Decoupling
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.020" L x 0.039" W (0.52mm x 1.00mm)
Temperature Coefficient X6S
Series LWDC™, LW
Package / Case 0204 (0510 Metric)
Thickness (Max) 0.014" (0.35mm)
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 0.22 µF