M3BEK-1006R
3M
Producto No:
M3BEK-1006R
Fabricante:
3M
Descripción:
IDC CABLE - MSR10K/MC10M/MCE10K
Guía del usuario
Number of Rows 2
Usage -
Number of Positions 10
Color Multiple, Ribbon
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Shielding Unshielded
Product Status Obsolete
Pitch - Connector 0.100" (2.54mm)
Pitch - Cable 0.050" (1.27mm)
Series -
Length 0.500' (152.40mm, 6.00")