M83723/75W14128
Amphenol Aerospace Operations
Producto No:
M83723/75W14128
Descripción:
CONN PLUG FMALE 12POS GOLD CRIMP
Current Rating (Amps) 7.5A, 13A
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert 14-12
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 200°C