MMF-25BRD15K
YAGEO
Producto No:
MMF-25BRD15K
Descripción:
RES SMD 15K OHM 0.1% 1/4W MELF
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Resistance 15 kOhms
Series MMF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W