MMF1WSFRE14K7
YAGEO
Producto No:
MMF1WSFRE14K7
Descripción:
RES SMD 1% 1W MELF
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Resistance 14.7 kOhms
Series MMF
Power (Watts) 1W