MMF50SJR-82R
YAGEO
Producto No:
MMF50SJR-82R
Descripción:
RES SMD 5% 1/2W MELF
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Supplier Device Package MELF
Resistance 82 Ohms
Series MMF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W