MMP100JR-13K
YAGEO
Producto No:
MMP100JR-13K
Descripción:
RES SMD 5% 1W MELF
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Supplier Device Package MELF
Resistance 13 kOhms
Series MMP
Power (Watts) 1W