MMP100JR-3K9
YAGEO
Producto No:
MMP100JR-3K9
Fabricante:
YAGEO
Paquete:
MELF
Descripción:
RES SMD 5% 1W MELF
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Resistance 3.9 kOhms
Series MMP
Power (Watts) 1W