MMP200JR-36K
YAGEO
Producto No:
MMP200JR-36K
Descripción:
RES SMD 5% 2W MELF
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Supplier Device Package MELF
Resistance 36 kOhms
Series MMP
Power (Watts) 2W