MOF4WVJT-77-33K
YAGEO
Producto No:
MOF4WVJT-77-33K
Fabricante:
YAGEO
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 33K OHM 5% 4W AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.354" Dia x 0.787" L (9.00mm x 20.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 33 kOhms
Series MOF
Power (Watts) 4W