MRF300AN
NXP USA Inc.
Producto No:
MRF300AN
Fabricante:
NXP USA Inc.
Paquete:
TO-247
Descripción:
RF MOSFET LDMOS 50V TO247
En stock : 75
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Current Rating (Amps) -
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package TO-247
Power - Output 300W
Series -
Package / Case TO-247-3
Voltage - Test 50 V
Technology LDMOS
Mfr NXP USA Inc.
Frequency 27MHz ~ 250MHz