MRF6S21100NBR1
Freescale Semiconductor
Producto No:
MRF6S21100NBR1
Paquete:
TO-272 WB-4
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
RF S BAND, N-CHANNEL , TO-272
Guía del usuario
Current Rating (Amps) -
Current - Test 1.05 A
Voltage - Rated 68 V
Product Status Active
Supplier Device Package TO-272 WB-4
Power - Output 23W
Series -
Package / Case TO-272BB
Voltage - Test 28 V
Technology LDMOS
Mfr Freescale Semiconductor
Frequency 2.11GHz ~ 2.16GHz