MRF6V10250HSR3
NXP USA Inc.
Producto No:
MRF6V10250HSR3
Paquete:
NI-780S
Descripción:
FET RF 100V 1.09GHZ NI780S
Guía del usuario
Current Rating (Amps) -
Current - Test 250 mA
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package NI-780S
Power - Output 250W
Series -
Package / Case NI-780S
Voltage - Test 50 V
Technology LDMOS
Mfr NXP USA Inc.
Frequency 1.09GHz