MRF6V12500HSR3
NXP USA Inc.
Producto No:
MRF6V12500HSR3
Paquete:
NI-780S
Descripción:
FET RF 110V 1.03GHZ NI780HS
Guía del usuario
Current Rating (Amps) -
Current - Test 200 mA
Voltage - Rated 110 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package NI-780S
Power - Output 500W
Series -
Package / Case NI-780S
Voltage - Test 50 V
Technology LDMOS
Mfr NXP USA Inc.
Frequency 1.03GHz