MRF6V13250HSR3
NXP USA Inc.
Producto No:
MRF6V13250HSR3
Fabricante:
NXP USA Inc.
Paquete:
NI-780S
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
FET RF 120V 1.3GHZ NI780S
Guía del usuario
Current Rating (Amps) -
Current - Test 100 mA
Voltage - Rated 120 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package NI-780S
Power - Output 250W
Series -
Package / Case NI-780S
Voltage - Test 50 V
Technology LDMOS
Mfr NXP USA Inc.
Frequency 1.3GHz