MRF7S18125AHR5
NXP USA Inc.
Producto No:
MRF7S18125AHR5
Fabricante:
NXP USA Inc.
Paquete:
NI-780H-2L
Descripción:
FET RF 65V 1.88GHZ NI780
Guía del usuario
Current Rating (Amps) -
Current - Test 1.1 A
Voltage - Rated 65 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package NI-780H-2L
Power - Output 125W
Series -
Package / Case SOT-957A
Voltage - Test 28 V
Technology LDMOS
Mfr NXP USA Inc.
Frequency 1.88GHz