MRFE6VP6300GSR5
NXP USA Inc.
Producto No:
MRFE6VP6300GSR5
Fabricante:
NXP USA Inc.
Paquete:
NI-780GS-4L
Lote:
Ficha de datos:
Descripción:
FET RF 50V 600MHZ NI780-4
Guía del usuario
Current Rating (Amps) -
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package NI-780GS-4L
Power - Output 300W
Series -
Package / Case NI-780GS-4L
Technology LDMOS
Mfr NXP USA Inc.
Frequency 600MHz