Hogar / RF Diodes / MSS50-146-0402
minImg
MSS50-146-0402
MACOM Technology Solutions
Producto No:
MSS50-146-0402
Paquete:
0402
Descripción:
SCHOTTKY DIODE,BEAMLEAD, 0402
En stock : 25
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Voltage - Peak Reverse (Max) 4V
Capacitance @ Vr, F 0.2pF @ 0V, 1MHz
Diode Type Schottky - Single
Current - Max 50 mA
Product Status Active
Resistance @ If, F -
Supplier Device Package 0402
Series MSS50-xxx-x
Power Dissipation (Max) 150 mW