N08DPB3R3M
Taiyo Yuden
Producto No:
N08DPB3R3M
Descripción:
FIXED IND 3.3UH 3.2A 37 MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.2 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.417" L x 0.354" W (10.60mm x 9.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 37mOhm Max
Inductance 3.3 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 42MHz