Hogar / Pads, Sheets / N700A-320-320-3.0
minImg
N700A-320-320-3.0
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Producto No:
N700A-320-320-3.0
Descripción:
THERM PAD 320X320MM GRAY
En stock : 1
Backing, Carrier -
Outline 320.00mm x 320.00mm
Material Non-Silicone
Thermal Conductivity 1.5W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.118" (3.00mm)