Hogar / Pads, Sheets / N700A-320-320-4.5
minImg
N700A-320-320-4.5
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Producto No:
N700A-320-320-4.5
Descripción:
THERM PAD 320X320MM GRAY
En stock : 2
Backing, Carrier -
Outline 320.00mm x 320.00mm
Material Non-Silicone
Thermal Conductivity 1.5W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.177" (4.50mm)