Hogar / Pads, Sheets / N700B-320-320-3.5
minImg
N700B-320-320-3.5
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Producto No:
N700B-320-320-3.5
Backing, Carrier -
Outline 320.00mm x 320.00mm
Material Non-Silicone
Thermal Conductivity 3.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.138" (3.50mm)