NA-10M-6820
Taitien
Producto No:
NA-10M-6820
Descripción:
XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ SNWV TH
Guía del usuario
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.583" (14.80mm)
Frequency Stability ±20ppb
Current - Supply (Max) 400mA
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.015" L x 1.015" W (25.78mm x 25.78mm)
Product Status Active
Ratings -
Series NA-10M-6800
Function -
Type OCXO
Package / Case 6-DIP (0.750", 19.05mm), 5 Leads
Voltage - Supply 12V
Output Sine Wave
Mfr Taitien
Base Resonator Crystal
Frequency 10 MHz