NBC-20-102-D
Cosel USA, Inc.
Producto No:
NBC-20-102-D
Descripción:
LINE FILTER 250VDC/VAC 20A DIN
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package Box
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) 250 V
Voltage - Rated AC 250V
Current 20 A
Voltage - Rated DC 250V