NC-229064-10-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
NC-229064-10-9
Descripción:
LABEL DIE-CUT 0.90" X 0.25" WHT
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 140°C
Series NC
Label Size 0.90" x 0.25" (22.9mm x 6.4mm)