NC-254097-10-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
NC-254097-10-9
Descripción:
LABEL DIE-CUT 1" X 0.38" WHT
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 140°C
Series NC
Label Size 1.00" x 0.38" (25.4mm x 9.7mm)