NC-381127-5-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
NC-381127-5-9
Descripción:
LABEL DIE-CUT 1.50" X 0.50" WHT
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 140°C
Series NC
Label Size 1.50" x 0.50" (38.1mm x 12.7mm)